1.20 zł
1.20 zł
(Tax excluded)
-
Producent
-
Model
-
Skład
-
Kolor
-
Długość
-
Szerokość
-
Grubość
-
IRR
Czas realizacji: 1-3 dni robocze
| Producent | ITW Nexus |
| Model | GTSP |
| Skład | Acetal |
| Kolor | Czarny |
| Długość | 27 mm |
| Szerokość | 33 mm |
| Grubość | 6,5 mm |
| IRR | NIE |
| Producent: ITW Nexus |
| Model: GTSP |
| Skład: Acetal |
| Kolor: Czarny |
| Długość: 27 mm |
| Szerokość: 33 mm |
| Grubość: 6,5 mm |
| IRR: NIE |

