12.00 zł
12.00 zł
(Tax excluded)
-
Producent
-
Model
-
Wariant
-
Skład
-
Kolor
-
Wytrzymałość
-
Szerokość
-
Grubość
-
Waga
-
IRR
Czas realizacji: 1-3 dni robocze
| Producent | Mil Spec |
| Model | Mil-W-17337 C2 |
| Wariant | Dwustronna |
| Skład | 100% nylon |
| Kolor | Multicam |
| Wytrzymałość | 453,6 kg |
| Szerokość | 25 mm / 1" |
| Grubość | 1,2 mm |
| Waga | 15,5 g/m |
| IRR | Tak |
| Producent: Mil Spec |
| Model: Mil-W-17337 C2 |
| Wariant: Dwustronna |
| Skład: 100% nylon |
| Kolor: Multicam |
| Wytrzymałość: 453,6 kg |
| Szerokość: 25 mm / 1" |
| Grubość: 1,2 mm |
| Waga: 15,5 g/m |
| IRR: Tak |