5.12 zł
5.12 zł
(Tax excluded)
-
Producent
-
Model
-
Wariant
-
Skład
-
Kolor
-
Szerokość
-
Grubość
-
Waga
-
IRR
Czas realizacji: 1-3 dni robocze
| Producent | Mil Spec |
| Model | MIL-PRF-5038 T-III |
| Wariant | Jednostronna |
| Skład | 100% nylon |
| Kolor | Multicam |
| Szerokość | 25 mm / 1" |
| Grubość | 0,5 mm |
| Waga | 9,3 g/m |
| IRR | Tak |
| Producent: Mil Spec |
| Model: MIL-PRF-5038 T-III |
| Wariant: Jednostronna |
| Skład: 100% nylon |
| Kolor: Multicam |
| Szerokość: 25 mm / 1" |
| Grubość: 0,5 mm |
| Waga: 9,3 g/m |
| IRR: Tak |