-
Producent
-
Model
-
Kolor
-
Szerokość taśmy
-
Długość
-
Szerokość
-
Grubość
-
IRR
| Producent | 2M® |
| Model | Tactical Toggle |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość taśmy | 4 mm |
| Długość | 38 mm |
| Szerokość | 9 mm |
| Grubość | 7 mm |
| IRR | Tak |
| Producent: 2M® |
| Model: Tactical Toggle |
| Kolor: Czarny |
| Szerokość taśmy: 4 mm |
| Długość: 38 mm |
| Szerokość: 9 mm |
| Grubość: 7 mm |
| IRR: Tak |